Laoriiulid, laosisustus

toodete kataloog
kaubaaluste riiulid


riiul
   

KAUBAALUSTE RIIULID

   

Riiuleid on võimalik valmistada standard kaubaalustele, kui ka erineva mõõtudega ja kaaluga kaubaalustele.
Suur valik riiulite lisaelemente: raamikaitsed, külgraamikaitsed, seina kinnituslatid, reavahe kinnituslatid, ülemise vahekäigu kinnituslatid, tünni toed, konteinerite toetuslatid, kaubaaluste toetuslatid, puitlaastplaadist või metallist riiuliplaadid, tugevdusdiagonaalid jne.
Riiulid sobivad kõikidele tõstuki tüüpidele.


Riiuli küljeraami kõrgus: 1800-13500 mm ja sügavus: 500-2000 mm. Riiuli tala laius: 950-3575 mm. Riiuli püstiku küljeraamid on tsingitud ja riiulitalad värvitud.

riiul

riiul
   

TOPELT SÜGAVUSEGA RIIULID

   

Topelt sügavusega riiulid võimaldavad ladustada suuremal arvul kaubaaluseid samale pinnale, kui tavalised kaubaaluste riiulid. Topelt sügavusega riiulte kasutamiseks on vaja spetsiaalset topelt sügavusega tõstukit, millega on võimalik laadida aluseid ühe astme võrra sügavamale.

riiul

riiul
   

DRIVE-IN RIIULID

   

Drive-in süsteem annab maksimaalse kaubaaluste ladustamise mahu kasutades minimaalselt laoruumi pinda.
Drive-in riiulitesse on võimalik ladustada ca. 85’% rohkem kaubaaluseid, kui samal pinnal olevatesse tavalistesse riiulistesse.
Drive-in riiulid võimaldavad tõstukil kaubaaluse paigutamisel või korjamisel riiulivahesse sisse sõita.

Erineva laiusega ja sügavusega riiulid kaubaalustele.

riiul

riiul
   

KITSA VAHEKÄIGUGA RIIULID

   

Kitsa vahekäiguga riiulid töötavad hästi, kui on suurel hulgal erinevaid tooteid, mida on vaja kiiresti ladustada ja väljastada. Kaubaalused on 100% kätte saadavad ja kitsa vahekäguga tõstuki tõstekõrgus võimaldavad maksimaliseerida laoruumi vertikaalset ladustamispinda. Vahekäigu laiused on rohkem kui 35% väiksemad, kui tavalistel tõstukitel, mis võimaldab suurendada aluste tihedust ruumis.
Riiulitele ladustamiseks on vaja spetsiaalset kitsa vahekäigu jaoks mõeldud tõstukit.

riiul

riiul
   

TAGASI LÜKKAMISEGA RIIULID

   

Kaubaalus pannakse ja võetakse samast rea otsast. Esimene alus asub rea esimesel positsioonil. Kui tõstuk paneb teise aluse, siis lükkab esimese aluse edasi ja võtab esimese positsiooni.

riiul

riiul
   

FIFO RIIULID

   

FIFO riiulite puhul pannakse kaubaalus rea ühte otsa ja võetakse teisest otsast. Ehk esimesena pandud alus võetakse esimesena. Kaubaalused liiguvad ühest otsas teise rullikutel.
Riiuli paindlikkus lubab kasutada standard, kui ka teisi erinevaid tõstukite tüüpe.

riiul

riiul
   

LIIKUVAD RIIULID

   

Liikuvad riiulid suurendavad laomahtu rohkem kui 100% võrreldes statsionaarsete riiulitega, kaotamata selektivsust. Liikuvad riiulid koosnevad individuaalsetest riiulitest, mis on paigaldatud liikuvale raamile. Alusraamid liiguvad elektrilise mootori abil, mida on võimalik ka puldiga juhtida.

riiul

riiul
   

KONSOOLRIIULID

   

Konsool- ehk harudega riiulid on kõige efektiivsem viis ladustada pikki ja kogukaid asju.
Põhiliselt ladustatakse riiulile ehitusmaterjale, torusid, kaablirulle, lehtmetalli, ja teisi tooteid. Riiuli varsi saab reguleerida ladustatava toote kõrgusele sobivalt. Riiuleid on võimalik valida ühe või kahepoolsetena.

riiul

riiul
   

RIIULITELE TUGINEVAD LAOHOONED

   

Riiulid ise moodustavad ehituse konstruktsiooni osa, millele lisatakse katus ja küljefassaad.
Riiulhoone vähendab kogu ehituse maksumust, maksimaliseerib laoruumi, vähendab kasutamatut pinda ja elimineerib eraldi seisvad ehituslikud sambad.

riiul


Saada laoruumi mõõdud koos ladustatava kauba mõõtudega ja kaaluga ning me teeme TASUTA ruumi riiulite paigutusjoonise. timali@timali.eeVaata lisa toodete kataloogist.

TIMALI OÜ
Pärnu mnt.160c, 11317 Tallinn
Tel.655 8472, faks 655 8125
timali@timali.ee